Dział Nauki i Wydawnictw WSEiP

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wydawnictwo WSEPiNM Publikacje zwarte 2006 Master of Business Administration - kapitał dla organizacji; A. Pawlik (red.)
Email Drukuj PDF

A.Pawlik (red.) - Master of Business Administration - kapitał dla organizacji37. Andrzej Pawlik (red.) "Master of Business Administration - kapitał dla organizacji"
Kielce 2006


spis treści


nakład wyczerpany 

 

 

Podyplomowe studia Master of Business Administration prowadzone są w Kielcach przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów oraz Uniwersytet Gdański we współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomii i Administracji. Program walidowany jest przez RSM Erasmus University w Rotterdamie. MBA GFKM realizuje program typu Executive, a więc Podyplomowe Studia Menedżerskie MBA o profilu ogólnym.
W roku 2004 aplikację na pierwszą edycję studiów menedżerskich MBA w Wyższej Szkole Ekonomii i Administracji złożyło 26 osób m.in. z Kielc i Krakowa. Średnia wieku w grupie wynosiła 35 lat, a przeciętny staż pracy zawodowej - 11 lat.
Na co dzień byli finansistami, prawnikami, konsultantami w dziedzinie zarządzania, właścicielami i menedżerami pracującymi w przemyśle, reklamie, marketingu, energetyce, oświacie i nauce czy też członkami władz samorządowych. Przez ostatnie dwa lata raz w miesiącu na trzy lub cztery dni odkładali swe codzienne zajęcia i spotykali się na wykładach i warsztatach, by zdobywać nowoczesną wiedzę o funkcjonowaniu biznesu w warunkach XXI wieku, w dobie globalizacji.
Przedstawione w niniejszym tomie prace są efektem ich przemyśleń, doświadczeń oraz wiedzy, jaką można zdobyć na stuciach MBA.

 


Home Wydawnictwo WSEPiNM Publikacje zwarte 2006 Master of Business Administration - kapitał dla organizacji; A. Pawlik (red.)