Dział Nauki i Wydawnictw WSEiP

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wydawnictwo WSEPiNM Publikacje zwarte 2006 Multimedia w organizacjach gospodarczych i edukacji - L. Kiełtyka (red.)
Email Drukuj PDF

L. Kiełtyka (red.) Multimedia w organizacjach gospodarczych i edukacji35. Leszek Kiełtyka (red.) "Multimedia w organizacjach gospodarczych i edukacji"
Warszawa 2006 


spis treści


nakład wyczerpany

 

Publikacja książkowa została dofinansowana przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Administracji im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach.
Książka została wydana z okazji cyklicznie odbywających się Konferencji nt. Multimedia w Zarządzaniu, gdzie wiodącymi zagadnieniami są teoretyczne i praktyczne zastosowania multimediów w biznesie. Spotkania z ludźmi nauki z przedstawicielami biznesu zostały zapoczątkowane jeszcze w XX wieku przez pracowników Katedry Informatycznych Systemów Zarządzania Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Inicjatorem tych międzynarodowych spotkań był aktualnie kierujący Katedrą prof. zw. dr hab. inż. Leszek Kiełtyka. W ramach procesu dydaktycznego w Katedrze realizowane są programy w zakresie nowoczesnych technik i technologii informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami oraz działaniami biznesowymi, a także programy dotyczące zagadnień aplikacji systemów komunikacji multimedialnych w organizacji, głównie przemysłowych.
Część pracowników Katedry ISZ współpracuje z Wyższą Szkołą Ekonomii i Administracji im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

 


Home Wydawnictwo WSEPiNM Publikacje zwarte 2006 Multimedia w organizacjach gospodarczych i edukacji - L. Kiełtyka (red.)