Dział Nauki i Wydawnictw WSEiP

• Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Wydawnictwo WSEPiNM Publikacje zwarte 2001 Region świętokrzyski w badaniach Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Kielcach - S. Rudolf
Email Drukuj PDF

S. Rudolf (red.) - Region świętokrzyski w badaniach Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Kielcach10. Stanisław Rudolf (red.) "Region świętokrzyski w badaniach Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Kielcach"

Kielce 2001

spis treści

Publikacja zawiera ujęte w formie krótkich monografii raporty z badań, prowadzonych w WSEiA w 2000 i 2001r., w ramach projektów finansowanych ze środków własnych. Ich tematyka dotyczy ważnych dla regionu świętokrzyskiego problemów: bezrobocia ludzi młodych, sytuacji finansowej przedsiębiorstw, ekologii, zasobów mieszkaniowych oraz wizerunku i postrzegania Kielc przez mieszkańców miasta.